Termal oteller misafirlerine unutamayacakları bir tatil

Ülkemizde Termal Oteller daha önceleri sadece ileri yaşta olan kişilerin tercih ettikleri ve genel olarak alternatif tıp olarak görülen termal su için hizmet veren mekânlardı. Ancak, günümüzde termal suların tahmin edildiğinden de fazla seviyede faydası olduğunun anlaşılması ve termal otel konseptlerinin geliştirilmesi ile sadece ileri yaştakilerin değil hemen hemen her yaş grubunun tercih ettiği termal oteller turizm de oldukça önemli bir yer edinmiştir.

Obam termal otel olarak termal cenneti olarak bilinen Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde misafirlerimize unutamayacakları bir tatil geçirmelerini sağlamak adına hizmet vermekteyiz.Açık ve kapalı termal yüzme havuzlarımız bay, bayan ve çocuk misafirlerimiz için farklı olarak hazırlanmıştır. Ayrıca otelimizde kullanılan tüm sular termaldir. Kaynağından çıkarılan ve mineral kaynağı olan termal su misafirlerimizin tüm alanlarda kullanımlarına sunulmaktadır.

Otelimizde Güzellik Salonundan, Saunalara, Tuz Odasından, Termal Jakuziye, Buhar Banyosundan, Fitness Salonuna kadar birçok aktivite alanı bulunan otelimiz güler yüzlü personelimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile diğer Termal Oteller arasından sıyrılmaktadır.

Termal Havuz

termal otellerTermal su romatizmal hastalıklar, kronikleşmiş ağrılar, ortopedik operasyonlar gibi birbirinden farklı birçok sıkıntının giderilmesinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Otelimizde kaynağından çıkartılan termal su misafirlerimize sağlık vermesi için birbirinden farklı alternatifler ile sunulmaktadır.

Günlük hayatın koşuşturmacısından, stresinden ve yorgunluğundan arınmak isteyen herkese muhteşem bir tatil vaat eden otelimiz ziyaretçilerine unutamayacakları günler yaşatmak için hizmet vermektedir.