Bisiklet Kiralama

Otelimiz bünyesinde bulunan bisiklet kiralama hizmetimiz ile Marmara Bölgesi’nin en yüksek ikinci dağı olan Ulus Dağı eteklerinde gezintiye çıkabilirsiniz.

Yeşilin birbirleri ile yarışır güzellikteki tüm tonlarını içinde barındıran Ulus Dağı ormanlarında çıkacağınız bisiklet gezisi ile ruhunuzun dinlendiğini ve yenilendiğinizi hissedeceksiniz.

Çeşit çeşit kuşların en güzel besteleri aratmayan sesleri ile cennetin bir köşesinde olmanın huzurunu yaşayacaksınız. Bakmaya doyamayacağınız doğa güzellikleri arasında yapacağınız bisiklet gezintisi ile birbirinden farklı ağaç ve bitkilere rastlayabilir yeryüzünün görülebilir mucizeleri olan orman manzaraları ile hiç unutamayacağınız anlar yaşayabilirsiniz. Tertemiz orman havası eşliğinde bisiklet sürerek hem spor yapıp hem de  doğanın muhteşem büyüsüne kapılabilirsiniz.

Çaygören Barajı’nın mavilikleri ile güneşin birleştiği ve paletlerde bulamayacağınız güzellikte renklerin etrafa saçıldığı gün batımlarında hayatın aslında ne kadar da anlamlı olduğunun farkına varacaksınız. Bisiklet turunuzda Hisaralan Travertenleri’ni de ziyaret edebilir ayrıca Kertil Mesire Yeri’nde keyifli bir piknik yapmanın ayrıcalığını da yaşayabilirsiniz.

bisiklet-turu