Sik Sorulan Sorular

S:Hangi kredi kartları kabul edilir?

C:VISA, MasterCard.


S:Kablosuz İnternet erişimi sağlıyor musunuz?

C:Evet, misafir odalarımızın tamamında ve otel çevresinde ücretsiz yüksek hızlı fiber İnternet erişimi sunuyoruz.


S:Güvenlik hizmeti sunuyor musunuz?

C:Otelimizin çevresinde ve misafirlerimize açık tüm alanlarda bulunan kamera sistemlerinin yanı sıra, 7/24 güvenlik hizmeti sunulur.


S:Ödemelerimizi döviz ile yapabilir miyim?

C:Evet, otelimiz resepsiyonu dövizinizi de kabul edecektir.


S:Otelinimizde Ücretsiz Otopark mevcut mu?

C:Otelimizin Açık Ücretsiz Otoparkı mevcuttur.


 S:Otelinize evcil hayvan kabul ediliyor mu?

C:Maalesef, evcil hayvan kabul edemiyoruz.


S:Rezervasyon iptalini nasıl yapabilirim ?

C:Rezervasyon gününe üç gün kalaya kadar iptal işlemleri ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Üç günden az kalması durumunda iptal işlemi ücretlidir.


S:Her Şey Dahil sisteminiz var mı?

C:Yarım Pansiyon (Kahvaltı + Akşam Yemeği) ve Tam Pansiyon (Kahvaltı + Öğle Yemeği + Akşam Yemeği) seçenekleri mevcuttur. Ancak, her şey dahil sistemi mevcut değildir. Gün boyunca lobide self servis çay, saat 16:00’da cafe crown ikramımızdır.


S:Odalarda termal su var mı?

C:Bütün odalarımızdaki sıcak sular termaldir.


S:Otelinize İstanbul’dan nasıl ulaşabiliriz?

C:İstanbul’dan otobüs ile gelmek isteyen misafirlerimiz Esenler Otogarı’ndan Kütahyalılar firmasıyla, özel aracı ile gelmek isteyen misafirlerimiz Eskihisar’dan Topçular’a gelerek Yalova – Bursa – Balıkesir hattını kullanarak otelimize gelebilirler. Ayrıca Yenikapı – Bandırma seferini kullanan misafirlerimiz Bandırma – Balıkesir hattını kullanarak otelimize ulaşabilirler.


S:Otelinize İzmir’ den nasıl ulaşabiliriz?

C:İzmir otogardan günde 4 sefer olan İzmir, Simav otobüsleri  otelimizin önünden geçmektedir. Özel aracı ile gelmek isteyen misafirlerimiz İzmir, Manisa, Akhisar hattını kullanarak otelimize gelebilirler.


S:Hafta içi ve hafta sonu fiyatlarınız değişiyor mu?

C:Fiyatlarımız dönemlere ve doluluk oranlarına göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlarımız için 0266 541 10 10 numaralı telefondan rezervasyon departmanımız ile görüşebilirsiniz.


S:Havuzlarınız bay-bayan olarak ayrı mıdır?

C:Havuzlarımız bay-bayan olarak ayrıdır. Her iki tarafta açık ve kapalı yüzme havuzu, aqua park, terapi havuzu, sauna, buhar odası ve Türk hamamı bulunmaktadır.