Termal Havuz

Termal havuzun kalitesini en etkin çözümleriyle sunan obam termal, konseptini tamamen termal sudan aldığı enerji ile sunuyor.Havuzumuz kaynak termal havuzu olarak hizmet vermektedir.

Termal havuzumuzda kış aylarında kar yağarken sıcak termal suyun keyfini sürecek ve eşsiz manzarayı izleyeceksiniz. Elinizi uzattığınızda dokunaverecekmiş kadar yakın kızılçam ormanları manzarası eşliğinde termal havuzlarımızda yüzmenin keyfine varın. Termal suların şifasını kış soğuğunda, kar yağışında, sabahın kırağısında ortalama 37-38 derecelik termal yüzme havuzu içinde kışın tadını ayrı bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Termal Havuz Hakkında

Yazın 26 ile 30 derece arasında hizmet vererek misafirlerimize konfor sunan havuzlarımız, kışın da 36 ile 38 derece arasında termal su ile hizmet vererek misafirlerimize sunulmuştur.Bay ve bayan misafirlerimiz için ayrı ayrı hizmet veren açık termal havuzlarımızın büyüklüğü 185’er m ² olup, havuz derinlikleri erkek termal havuzunda 1,45 metre, bayan termal havuzunda ise 1,40 metredir. Termal havuzlar 08:00 – 22:00 saatleri arasında açıktır. Bay ve bayanlara ayrı kapalı termal havuzlarımızdan açık havuzlarımıza geçiş bulunmaktadır.

terma-havuzlar