Toplantı Salonlarımız

Termal otelimizin yaz ve kış ayları fark etmeksizin, her daim açık olan toplantı salonları, değerli misafirlerimizin kullanımı için sürekli hazır bulundurulmaktadır. Termal otelimizde doğal kaynak suları ile rahatlayan ve tedavi olan misafirlerimiz, aynı zamanda toplantı odalarımızı da kullanarak önemli organizasyonlarını gerçekleştirebilmektedirler.

Otelimizde birbirinden farklı toplamda 4 adet toplantı salonu bulunmakta olup, kongre, seminer ve firma toplantılarınızda profesyonel hizmet vermektedir. Doğal termal otelimizin niteliklerine uygun şekilde, ağaçlardan isimlerini alan tüm toplantı odalarımızda sinevizyon ve ses sistemi hizmetleri hazır bulunmaktadır.

Toplantı salonlarımız ferah havalandırması, kusursuz hizmeti ve tam donanımlı teknik altyapı ile misafirlerimize profesyonel kadromuzla ev sahipliği yapmaktadır.

Diğer Toplantı Salonlarımız

Toplantı Salonlarımızla ile ilgili bilgilere aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

Toplantı salonu
Çınar Toplantı Salonu

ÇINAR TOPLANTI SALONU
Otelimizin en büyük toplantı salonudur.300 kişilik kapasiteye sahip ve 328m² dir. Paranomik orman manzaralI ve ortasında hiç kolon olmayan salonumuzda yükseklik 5,5 metredir. Seminer, kongre, nişan, düğün ve özel organizasyonlarınız için idealdir.

Erguvan Toplantı Salonu

ERGUVAN TOPLANTI SALONU
90 kişi kapasiteli salonumuz; tonozlu bir tavanı vardır ve 100 m²dir. Erguan salonumuzun yüksekliği 4 metredir. Genel toplantılarınız için oldukça uygun olan bu salonumuz, ufak etkinlikleriniz için yapacağınız görüşmelerinizde gayet uygun bir ortam sunacaktır.

Akasya toplantı salonu

AKASYA TOPLANTI SALONU
Akasya salonumuz 55 kişi kapasiteli ve 70m² olup 3,10 metre yüksekliktedir. Ufak etkinlikleriniz için yapacağınız görüşmelerinizde gayet uygun bir ortam sunacak ve iş görüşmeleriniz ile ilgili sunumları rahatlıkla yapabilirsiniz

Defne toplantı salonu

DEFNE TOPLANTI SALONU
Defne salonumuz 40 kişi kapasiteli 50m² olup 3,10 metre yüksekliktedir.Bir çok etkinliğinizi organize edebilir, iş görüşmeleriniz ile ilgili sunumları dahi rahatlıkla yapabilirsiniz.