Oyun Salonu

Müthiş doğal güzellikleri içerisinde barındıran manzaramız eşliğinde ve mucizevi termal suyumuz ile sağlığınıza kavuşurken geçireceğiniz her dakikayı daha anlamlı ve daha unutulmaz kılmak adına sizlere bir otelden beklediğinizden çok daha fazlasını sunuyor olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu duyuyoruz.

Misafirlerimize otelimizde geçirecekleri her anlarının zevkli, eğlenceli ve huzurlu olması için vermiş olduğumuz hizmetlerden biri de oyun salonu. Otelimiz bünyesinde bulunan oyun salonumuz 24 saat boyunca tüm misafirlerimizin kullanımlarına açıktır. Oyun salonumuz otelimizin genel konseptine uygun olarak tamamen modern ve kaliteli ürünler ile dekore edilmiştir.

İçerisinde zamanınızı keyfe ve eğlenceye dönüştürebileceğiniz birçok oyun alanı barındıran oyun salonumuz ile neşeli saatler geçirebilirsiniz. Bilardo, masa tenisi ve farklı oyun alanları bulunan salonumuzda arkadaşlarınız, partneriniz ya da aileniz ile oyun oynamanın ve tatlı bir rekabet içerisine girmenin tadını çıkarabilir, tatilinizin her anını kaliteli geçirmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Oyun salonumuzda bulunan bilardo masamız ile üç bant bilardo ve Amerikan Bilardo oynayabileceğiniz gibi masa tenisinde de rakiplerinizle çekişmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

obamtermal_bilardo