Restaurant

Restoranımızda hazırlanan yemeklerde kullanılan tüm sebzeler, Sındırgı yöresine aittir ve organik şekilde yetişmektedir

Doğal sebzelerin mutfağımızla buluştuğu noktada ortaya çıkarılan tüm yemek seçeneklerimiz için, Türk ve Ege mutfağının eşsiz yemeklerini sizlere sunuyoruz. Damak tadınıza hitabeden birbirinden güzel yemekler için katkısız ve doğal şartlarda yetiştirilen sebzeleri kullanmaktayız.

Ege’nin sağlıklı ortamında doğal şartlarda yetiştirilmiş hayvanlardan elde etilen et ve et ürünlerini, otelimizin restoranında siz değerli misafirlerimize sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Yöremizde yer alan zeytin bahçelerinden elde edilen Türkiye’deki en düşük asit oranlı zeytin yağını büyük bir titizlikle seçiyor, profesyonel aşçılarımızla hijyenik bir ortamda hazırlıyoruz. Sizler için sadece salt damak tadı değil, aynı zamanda sağlık da sunuyoruz.

Genel anlamda Türk kültürüne ait tüm yerel lezzetleri sunan otelimiz, menüsünü bu konsept üzerinde yürütmeye devam ediyor. Tüm çalışmaların hızla ilerlemesi, sağlıklı ve kaliteli çalışma menülerini ön plana çıkarması ile bizzat hızlı bir yükselişe sahip. Her mevsime göre zenginleştirilen lezzetli yemekleri konforlu ve ferah bir ortamda sevdiklerinizle birlikte tadabilecek, unutulmaz anlarınıza unutulmaz tatları da ekleyebileceksiniz.

Sağlıklı pişirme yöntemleri ve doğası ile yeşil ağaçların, rengarenk çiçeklerin arasında yer alan restoranımız siz değerli misafirlerimiz için oldukça özel içerikler hazırlıyor. Genellikle büyük bir alt yapı ile sunulan lezzet yolculuğu, otelimiz ile daha farklı bir anlam katacak.

restaurant
restaurant