Kaplıcalar

Ülkemiz birçok derde deva kaplıcalar bakımından oldukça şanslı sayılacak ülkelerin başında gelir. Sahip olduğu kaplıcalar nedeni ile her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan Balıkesir’in Sındırgı ilçesi de hizmet veren Obam termal muhteşem doğası ile de ziyaretçilerine beklediklerinden çok daha fazlasını sunan bir tatil beldesidir.

Obam Termal Otel olarak doğanın ve kaplıcaların kalbinde konumlandırdığımız yapımız ile ziyaretçilerimize hem ruhsal hem de bedensel olarak tamamen arınacakları ve yenilenecekleri bir tatil fırsatı sunuyoruz.

termal havuzlar

Oldukça geniş bir yelpazeye sahip hizmetlerimiz ile her yaş grubu düşünülerek büyük bir titizlik ile tasarladığımız otel konseptimiz ailece keyifli günler ve unutulmayacak anılar biriktirmenizi sağlar.

Romatizmal hastalıklardan, kronikleşmiş ağrılara kadar birçok sıkıntının tedavisinde oldukça önemli bir yere sahip kaplıcalar aynı zamanda sinir sistemine de olumlu etkiler sağlamaktadır. Mineral bakımından oldukça zengin olan termal suların ve bu sulara ait çamurların, içme, banyo ve solunum yolu ile kullandırılması ve fizik tedavi, iklim kürü gibi yan tedaviler ile de desteklenmesi ile hizmet veren sadece yaşlı kesim için değil gençler tarafından da çok tercih edilen bir tedavi alternatifidir.

Kaplıcalardan faydalanmak isteyen ziyaretçiler için yılın 365 günü maksimum hizmet kalitesi prensibi ile hizmet vermekteyiz. Ailece şehrin tüm stresinden, sorunlarından ve biriktirdiği kötü enerjilerden arınarak keyifli ve eğlenceli bir tatil geçirmek isterseniz otelimizi ziyaret edebilirsiniz.