Çocuk Termal Havuzlarımız

Otelimiz bünyesinde misafirlerimizin çocuklarının da keyifle zaman geçirmeleri için mevcut olan alanlardan biri de tamamen çocuk misafirlerimizin hizmetine sunmuş olduğumuz termal havuzumuzdur. Çocuk termal havuzumuz ile misafirlerimizin çocukları bir yandan keyifli ve eğlenceli zamanlar geçirirken bir yandan da mineral kaynağı şifalı termal suyumuz ile sağlıklarına sağlık katacaklardır.

cocuk-havuzu

Çocuk termal havuzlarımızda kullandığımız kaynağından çıkarmış olduğumuz termal suyumuzun sıcaklığı kış aylarında 36 derece ile 38 derece arasında yaz aylarında ise 26 derece ile 30 derece arasındadır. Çocuk termal havuzumuzun yüksekliği 0,80 metre olmakla birlikte havuzumun her noktasında aynıdır.

Otelimiz konum itibari ile Ulus dağı eteklerinde oldukça müthiş bir doğal güzelliğin içerisinde bulunmaktadır. Tabloları aratmayacak doğallık ve güzellikte orman manzaramız eşliğinde çocuklarınız hem tabiat ile iç içe olmanın tadını çıkaracak hem de mis gibi havası ile ciğerlerine tertemiz hava doldurmanın sağlayacağı enerji ile güçlerine güç katacaklardır.

Çocuklarınız termal havuzumuzda zaman geçirerek tertemiz havamız ile zihinlerini boşaltıp, güçlenirken, eğlenceli kulaçlar atarak büyümelerine de oldukça önemli destek sağlamış olacaklardır.

Dışarıda lapa lapa kar yağarken ya da üşüten sabah yeli eserken çocuklarınız sımsıcak şifa dolu termal havuzumuzda tatilin tadını çıkaracaklar. Doğa güzelliklerimiz, şifalı termal suyumuz ve temiz havamız ile şehrin yorucu tüm yüklerinden uzaklaşarak hem siz hem de çocuklarınız dinlenmenin ve huzurun doruğuna varacaksınız.

Fotoğraf Galerisi[divider]

[row]
[col width=”three”]Cocuk_havuzu_2  [/col]
[col width=”three”] Cocuk_havuzu_3 [/col]
[col width=”three”] Cocuk_havuzu_4 [/col]
[col width=”three”] Cocuk_havuzu_5 [/col]
[/row]

LEAVE A COMMENT

Make sure you enter the(*) required information where indicated. HTML code is not allowed

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.