Termal Otellerde Son Moda

Ülkemiz başlı başına şifa kaynağı olan termal su bakımından oldukça zengindir. Birçok derde deva olan termal su içeriğinde 32 farklı mineral barındırmaktadır. Minerallerin ve kükürdün mucizevî etkisi ile misafirlerimizin sağlıklarına sağlık katmak adına Balıkesir’in en yaşanılabilir alanlarından biri olan Sındırgı ilçesinde hizmet vermekteyiz.

Sındırgı yeryüzünde doğa ile iç içe zaman geçirebilecek, tertemiz havası ile hem ruhsal olarak hem de bedensel olarak dinlenilebilecek en güzel noktalardan biridir. Doğanın insanlığa sunmuş olduğu yeşilin tüm tonlarına ev sahipliği yapan bitki örtüsü, insanın başını döndüren tertemiz havası, tamamen organik olarak yetiştirilen birbirinden leziz sebze, meyveleri ve şifa deposu termal suyu ile her yıl ziyaretçi sayısı hızla artan oldukça önemli bir turistik beldedir.

Termal Otel konsepti ile hizmet verdiğimiz otelimizde bir otelde olması gerekenden çok daha fazlasını bulabileceksiniz.

Yediden yetmişe tüm misafirlerimizin en iyi şekilde zaman geçirmelerini sağlamak adına her detayı oldukça itina ile düşünülerek oluşturduğumuz otelimizde Fitness Salonundan Oyun Salonuna, Otel aktivitelerinden Bisiklet kiralamaya kadar zamanınızı en kaliteli ve en iyi şekilde geçirmenizi sağlayacak birbirinden farklı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Doğa ile iç içe tatil yapmayı düşünüyorsanız https://www.obamtermal.com/iletisim-bilgileri/ adresini tıklayıp otelimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

termal otellerObam Termal Otel olarak misafirlerimizin farklı tercihlerine hitap edebilmek adına detayları büyük bir titizlikle düşünülerek tasarlanmış farklı oda tipleri bulunmaktadır. Tüm aileniz ile hem huzur, hem eğlence hem de sağlık dolu bir tatil geçirmek için otelimizi mutlaka ziyaret edin.