Sonbaharda Obam Termal Otel

Güz mevsiminde muhteşem doğası ile Obam Termal öne çıkıyor

Doğanın binbir rengi içinde kaplıca keyfi sunan Obam Termal Otel, sonbaharda termal oteller arasında öne çıkıyor. Balıkesir’in zengin ormanlarıyla termal suyun mucizesini birleştiren otel, modern hizmet anlayışı ile konforlu bir tatil sunuyor.

Sonbahar mevsimini seven biriyseniz ve bu mevsimi tüm renkleriyle birlikte doğayla iç içe geçirmek istiyorsanız, Obam Termal Otel keyifli bir tercih olacaktır. Marmara’nın ikinci en yüksek zirvesi olan Ulus Dağı’nın eteklerinde, sık ormanla kaplı bir vadide uzanan göletin kenarında konumuyla otel, güz mevsiminde renkli doğasıyla misafirlerine huzurlu bir tatil imkanı sunuyor.
Villada rengarenk orman manzarası

Konukların vakit geçirebileceği çeşitli tesisler bulunan otelde konaklama için konforlu odaların yanı sıra sizi evinizde hissettirecek villalar da yer almaktadır. Sarıdan kızıla kadar binbir renge bürünmüş ormanın ferah kokusunu içine çekebileceğiniz bu villalarda ailenizle yaşayacağınız sıcacık bir tatil unutulmaz olacaktır.

obam termal süs havuzuobam termal doğada

Bahçesindeki bitki çeşitliliği ile dikkat çekiyor

Peyzajıyla öne çıkan Obam Termal Otel’de güz yapraklarının sayısız rengiyle süslenmiş Arnavut kaldırımı sokaklarında dolaşabilir, çimlerin üzerine konulmuş kamelyalarda soluklanabilirsiniz. Kızılçam ormanları arasında hayıt otundan gaura çalısına, sakız ağacına kadar sayısız bitki arasında dolaşabilir, ardından nilüfer çiçekleri ve balıkla dolu havuz başında da manzaranın seyrine bırakabilirsiniz. Peyzajı ve zengin bitki çeşitliliği ile dikkat çeken Obam Termal Otel, misafirlerine renkli bir doğanın içerisinde adeta küçük bir botanik park turu sunuyor.

Renkli doğasıyla misafirlerini bekliyor

Sonbaharda nereye gitmeli diye düşünmeyin. Doğanın içerisinde şifa dolu termal suyuyla vakit geçirmek şehir hayatının stresinden sizi uzaklaştıracak, cildinize ve ruhunuza iyi gelen bir tatil olacaktır. Balıkesir Sındırgı’da yer alan Obam Termal Otel, renkli doğasıyla güz mevsimini seven misafirlerini bekliyor.  

doğa ile iç içe tatiltermal villalarsonbahar yürüyüş yolusonbaharobam termal sonbaharobam termal sonbahartermal villasüs havuzuobam termal otel
obam termal doğada

sonbaharda termal otel

sonbaharda tatil