Obam Termal Otelde Yenilenin

Sındırgı-Simav yolu üzerinde, Sındırgı’ya 17 km mesafede kurulan Obam Termal, boş zamanları, özellikle de hafta sonlarını olumlu değerlendirmek isteyenleri davet ediyor. Ulus Dağı’nın eteklerinde, baraj gölü etrafında huzur dolu bir mekan olan Obam Termal’de, çam ormanlarının kokusu, bol oksijen ve sessizliğin huzur verdiği ayrıcalıklı bir yer…

Obam Termal, kaynağından doğal ortamda 98 derecede yeryüzüne çıkan zengin su rezervlerine sahip. Obam Termal Resort Otel ile Spa, 58 standart oda, 24 villa suit oda, 8 suit oda ve 2 engelli odası olmak üzere toplam 92 odasıyla dört dörtlük hizmet anlayışıyla hizmet veriyor. Odalarda LCD televizyondan klimaya, mini bardan küvete tam bir konfor için her şey düşünülmüş. Özel gruplar ve toplantılar için oluşturulmuş olan toplantı salonlarında kongreden konferansa, seminer ve eğitim çalışmalarına, kokteyl ve organizasyonlara kadar tüm etkinlikler güven içerisinde gerçekleştiriliyor.

En lüks Termal Oteller
En lüks Termal Oteller

Obam Termal’de zihin, beden ve ruh sağlığınız düşünülerek oluşturulan spor salonu, okuma salonu, oyun salonları ve toplantı salonlarından yararlanabilirsiniz. Tesiste çocuklar için parklar da mevcut.

<<< Tüm Haberler

Kaynak: www.sabah.com.tr