Aqua Park

Balıkesir il sınırları içinde, Sındırgı ilçesinde bulunan Obam Termal Otel, değerli misafirlerini doğa ile iç içe olan bir yerleşkede ağırlamaktadır. Hem termal hizmetleri, hem de bu hizmetlerin sunulduğu rahat ve temiz termal tesisleri ile otelinde misafir ettiği her tatilciye huzurlu dakikalar yaşatan otelimiz, aynı zamanda çocuklu aileler için de eğlencenin en güzel şekilde yaşanacağı alanlardan biri olan aqua parkını hizmete açmıştır.

Çocukların akşama kadar bıkmadan ve usanmadan eğlendiği, oyunlar oynadığı aqua parkımız, değerli misafirlerine keyifli ve bol kahkahalı anlar yaşatmaktadır. Özellikle sıcak havalarda kendilerini serinletmek isteyen genç misafirlerimiz, son derece güvenilir ve hijyenik şartlara sahip olan aqua parkımızı arzuladıkları her an kullanabilmektedirler. Misafirlerimizin mutluluğu, huzuru ve rahatlığı için uğraştığımız her hizmetimizde, tam bir memnuniyet sağlamayı hedeflemekteyiz.

Bu hedeflerimiz doğrultusunda hizmete açmış olduğumuz aqua park tesisimiz, bu anlamda oldukça yararlı ve eğlenceli bir nitelik kazanmıştır. Tüm bu hizmetlerden yararlanabilmek için, değerli misafirlerimizin otelimizi ziyaret etmeleri yeterlidir.