Standart Oda

Standart_Oda_1
Standart_Oda_11
Standart_Oda_9
Standart_Oda_8
Standart_Oda_7
Standart_Oda_6
Standart_Oda_5
Standart_Oda_4
Standart_Oda_3
Standart_Oda_2

Dahil Olan Hizmetler


 • Ücretsiz WiFi

 • Led TV

 • 24 Saat Oda Servisi

 • Elektronik Kasa

Standart odalarımız 58 adet olup, 30 m² dir. Standart odalarımız duşakabinli ve küvetlidir. Misafirlerimizin rahatlığı öncelik tutularak dizayn edilmiştir.

Otelimizde yer alan odaların, muhteşem doğası ve orman manzarası ruhunuza işleyecek. Pencereyi açtığınız her an, odanıza dolacak temiz havanın ve kuş seslerin, hem yüzünüzde, hem de ruhunuzda ayrı bir tebessüm oluşturacağı inancındayız. Güne keyifle, zinde ve huzurlu bir ruh hali ile başlamanın keyfini sizlere sunan tesisimiz, büyüklüğü 30 m² olan standart odalarında tüm özgünlüğünü sizlere sunuyor. Misafirlerimizin konforlu bir tatil geçirmesi için özenli yapılan çalışmalar, rahatlığınızı ön planda tutacak ve keyifli bir tatil geçirmeniz için her an sizi mutlu edecek şekilde organize edilmektedir.

Otel odalarımızda yer alan tüm konforu, kalitenin en üst düzey ayrıntısı ile siz değerli misafirlerimize sunmaktan keyif duymaktayız. Duşlarımız, dizayn stilimiz ve daha pek çok ince detayımız, siz değerli misafirlerimiz için en özel estetik anlayışının benimsenmiş hali olarak ortaya çıkmaktadır. Otel odalarımızın lavabolarından ve duşlarından akan su, termal su olduğu için her zaman sıcak ve taze olarak akmaktadır. 98 derece olarak kaynağından çıkan termal su, otel odalarımızda 45 ile 48 derece olarak kullanıma verilmektedir. Termal suyu odalarınızın musluğuna kadar taşıyan tesisimiz, siz değerli misafirlerimizin konforu için tüm çalışmalarını büyük bir özveri ile tamamlamaktadır.

Keyfini çıkarmanız dileğiyle…

Standart Oda Özellikleri

 • Doğa Manzaralı
 • Çalışma masası
 • Merkezi Isıtma Sistemi
 • Termal Su

Teknoloji

 1. LCD Tv
 2. Fiber İnternet
 3. Klima
 4. Şifreli elektronikli kasa
 5. Elektronik kartlı kapı kilit sistemi

Fotoğraf Galerisi

 
 
 
 
 
 

Kampanya

obam termal haziran kampanya

0266 541 1010